Menu

Nie idealny facet - mężczyzna po czterdziestce - ojcostwo po rozwodzie

Męski punkt widzenia na związki

Po co się przytulać?

nieidealnyfacet

Dziś do kobiet :)


Drogie Panie, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy jak to działa na mężczyzn. Cholernie lubimy jak się w nas wtulacie. Mruczycie jak Wam jest dobrze z nami. Róbcie to częściej. :)

Duma mnie rozpiera gdy widzę taką bezbronną istotkę od czasu do czasu w swoich ramionach. Nawet jak w ciągu dnia chodzisz naburmuszona, to nie ma nic lepszego jak wtulenie się we mnie. Wiem, że to trudne dla Was, ale gwarantuję Ci, to lepsze jak seks po kłótni.

Podczas wtulenia czuję Twoją bliskość, moje serce zaczyna szybciej pompować krew, wydzielają się endorfiny i ... jestem otwarty na rozmowę. Nawet na trudne tematy.

A co Wy w zamian robicie? Oczekujecie, że to my powinniśmy Was przytulać. Mężczyzna to jednak GAD i  nie potrafi się domyśleć, bo boi się, że jak do Ciebie podejdzie, to zbesztasz go z błotem. Myślimy zero jedynkowo, oczekujemy konkretnych sygnałów w e r b a l n y c h.

Zróbcie to same po kłótni kilka razy, przejmijcie inicjatywę, a gwarantuje Wam, że następnym razem on Was przytuli pierwszy.

Daj znać jak poszło :)

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • nika.s.t

  Bo przytulenie zastępuje słowa. Daje poczucie bezpieczeństwa. Daje spokój i ukojenie. Daje poczucie bycia kochanym.

  Dlatego wg mnie jest tak bardzo ważne między dwojgiem ludzi.

 • nieidealnyfacet

  Dziękuję za pierwszy komentarz :)

  Jeszcze dodałbym patrzenie sobie głęboko w oczy.
  A tak swoją drogą, gdzieś na forum przeczytałem, że niektóre kobiety pragną, aby to facet się do nich przytulił. W ogóle tego nie rozumiem :(
  To jakiś odruch matczyny?
  Co ona chce z tego chłopa zrobić, kolejnego synusia?!!!
  Pozdrawiam,
  Tomi

 • nika.s.t

  :)

  Dojrzali ludzie mają świadomość tego, że bez względu na płeć obie strony mają swoje potrzeby, ambicje, marzenia, tęsknoty, lęki i kompleksy. Wiedzą oboje, że każde ma prawo mieć słabszy dzień i każde z nich może powiedzieć "po prostu przytul mnie". To jest normalna potrzeba ludzka.

  To czy między kobietą a mężczyzną jest formą związku romansu kochanków, czy wychowywanie synka to już zależy od ludzi, którzy ten związek tworzą ;)

 • szufladaidy

  To mi się kłuci. Od zawsze mówiłam, że moim azylem są męskie ramiona... W małżeństwie tego nie doświadczam ale to zupełnie odmienna rzeczywistość bo z pewnymi rzeczami, chorobami i osobami wygrać nie można. Gdy w chwilach bezgranicznie wielkiego osamotnienia szukałam ramion, nawet do "wypożyczenia", bym na chwilę mogła zniknąc w nich zawsze spotkałam się z wielkim zdziwieniem. Dla czego? mężczyźni tulą tylko małe blondynki? Czy mężczyźni potrafią w ogóle tulić - tylko tulić?

 • nieidealnyfacet

  @szufladaidy

  Dlaczego w małżeństwie tego nie doświadczasz? A były kiedyś takie momenty, kiedy czułaś się w jego ramionach dobrze? Jeśli tak, co się wydarzyło i kiedy?
  Odczuwam w Twoim głosie straszny żal, bezradność oraz smutek :(

 • Gość: [Jola] *.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A cóż złego w przytuleniu mężczyzny widzisz? Chwilę przytula on mnie i razem oddychamy w jednym rytmie, a potem ja przytulam jego obejmując na tyle na ile mogę go objąć. Oddychamy równo, wyciszamy emocje i daje nam to siłę na cały dzień. Polecam wszystkim. To najlepsze lekarstwo na przetrwanie. :) Jola

© Nie idealny facet - mężczyzna po czterdziestce - ojcostwo po rozwodzie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci